O naší firmě

Váš spolehlivý stavební partner

Ukázky naší práce:

Máme vlastní vybavení

Disponujeme kompletním vybavením pro plnohodnotné poskytování stavebních prací,

Přes 30 let zkušeností 

Vše začalo v roce 1991 kdy jsme začali poskytovat stavební služby drobného charakteru

Praxe z ČR i zahraničí 

Máme mnohaleté zkušenosti ze zemí například: Německo, Švédsko, Španělsko a z mnoha dalších

Provádíme práce na klíč 

 Pozemní stavitelství, technické služby a technické správy a údržby objektů a sportovních areálů

img


RN Montované stavby - příběh naší firmy

17.dubna 2023 | Autor Rudolf Novák - majitel společnosti 

Poskytovujeme služby v oblasti pozemního stavitelství, technických služeb a technické správy a údržby objektů, a to včetně sportovních a rekreačních areálů.
Kvalitu naší práce se snažíme realizovat vždy co nejpečlivěji a nejsvědomitěji za použití příslušných certifikovaných materiálů za pevně daných finančních podmínek. S námi je spolupráce transparentní, plně srozumitelná a samozřejmě oboustranně vyhovující. 


Od roku 2016 se můžeme s trochou nadsázky prezentovat jako rodinná firma disponující vlastní technicky plně vybavenou dílnou ve které mimo jiné provozujeme v menším rozsahu autoservis a pneuservis, garážemi a skladovými prostory.

Disponujeme kompletním vybavením pro plnohodnotné poskytování stavebních prací, technických služeb a veškerého úklidového servisu, včetně interiérového.

Závěrem bychom se chtěli „pochlubit“ vlastní strojní a dopravní technikou v podobě dvou nákladních vozidel (skříň a třístranný sklápěč IVECO), dodávkami skříň maxi IVECO a minibus VOLKSWAGEN, traktorbagrem FERMEC, pásovým rypadlem 4t. WACKER NEUSON, pásovým minirýpadlem 1t. WACKER NEUSON, pásovým mini dumperem WACKER NEUSON a kombinovaným sacím a mycím vozem s nástavbou pro čištění kanalizací, včetně rozsáhlých městských.  

Příběh naší firmy

Jak to začalo? 

Vše začalo v roce 1991 kdy jsem začal poskytovat služby drobného charakteru v oboru malířství a natěračství. S velmi omezeným finančním rozpočtem jsem zařídil malou dílnu a vybavil nezbytným zařízením a potřebným nářadím. 

První zakázky...

Zakázek v tomto období bylo více než dost, tak jsem postupem času mohl technické vybavení, nářadí a především vozový park do této doby zajišťující stařičká Škoda 100 a přívěsný vozík domácí výroby začít postupně obnovovat. Zakázek stále přibývalo, tak bylo nutné porozhlédnout se po kvalitní posile. Posila byla nalezena velmi rychle, stačilo oslovit spolužáka lidově řečeno „z učňáku“. A jak praví lidové rčení „ve dvouch se to lépe táhne“ tak se také stalo. Dařilo se na výtečnou.

Rozjezd firmy...

Čas plynul a s ním postupně přibývaly nové druhy materiálů, nová technologická zařízení a nářadí pro jejich zpracování
a tak jsme se společně vydali na cestu „pro dva kluky z malých měst“ zcela neznámou. Touto cestou jsou myšleny zakázky většího objemu. A tímto jsme odstartovali další, novou etapu našeho tzv. „živnostničení“. 
Etapa nebyla zdaleka, tak jednoduchá a přímočará jak jsme se prvotně společně domnívali. Větší zakázky znamenali mnohem větší objem práce, ale to nebyl pro kluky v montérkách s hlavami plných snů a ideálů problém. Přibyli do party další naši kamarádi a problém byl vyřešen, ale co s navyšující se administrativou? 

Tento oříšek již byl pro naše hlavičky složitější, ale tato záležitost se k našemu podivu, štěstí a obrovské radosti vyřešila sama. 

image

Nabíráme další zkušenosti a spolupracujeme s velkými společnostmi 

Touto dobou nás již spolupracovalo střídavě tři až pět řemeslníků. To se psal již rok 1995 a společně se svými kolegy jsme začali získávat pro nás další nové zkušenosti. Velkým zlomem a takřka novým startem se pro nás stala spolupráce s velkými stavebními společnostmi při plnění již objemově velkých zakázek v roli subdodavatele.
Z důvodu velké poptávky ze strany velkých stavebních společností jsme se začali intenzivně zaobírat rozšířením portfolia nabízených řemeslných služeb a obchodních činností. Po absolvování různých rekvalifikací, kurzů a školení jsme se vydali na obchodně pracovní cestu již jako menší stavební firma poskytující ucelený stavební servis, schopni objemově realizovat stavbu rodinného domu na klíč. Následovala léta zajímavé a různorodé práce, při které jsme se snažili neustále zdokonalovat a vybavovat novým moderním vybavením vyhovující stále se zvyšujícím standardům. A to jak materiálovým, tak kvalitativním. A v neposlední řadě estetickým a designovým dobovým trendům. 

image

Nový přísun zahraničních zakázek z významných evropských zemí

Zkušenosti jsme získávali nejen na tuzemském trhu stavebně montážních a instalačních prací, ale i v některých významných evropských zemích. Příkladem bych chtěl uvést několik nejzajímavějších, Švédsko (Stockholm) jako subdodavatel zajišťující montáž velkoplošné reklamy a regálových systémů - Hornbach, Německo (Darmstadt, Köln, Hannover a München) jako subdodavatel zajišťující montáž velkoplošné reklamy a regálových systémů - Kaufland, Španělsko (Almoradí) jako subdodavatel zajišťující hrubé stavby čtyř rekreačních vil, Belgie (Vielsalm, De Haan a Oostduinkerke) jako subdodavatel dodávající stavební práce při výstavbě golfových hřišť a poskytování technické údržby rekreačních areálů - SunPark.
Dále pak práce menšího rozsahu v Rumunsku (Bukurešť), Nizozemsku (Rotterdam) a v Lucembursku (Lucemburk) ve všech případech v rámci subdodavatelského plnění. V zahraničí jsme získali mnoho zkušeností, které jsme uvedli do praxe při plnění zakázek zde doma v České republice.